Logowanie do Panelu klienta umożliwi Ci zarządzanie płatnościami za usługi zarejestrowane w DoSieci.pl, jak również zmianę ustawień profilu konta (danych abonenta), rejestrację domen, transfer domen i kontrolę ich ważności. Zaloguj się do Panelu klienta, aby przejść do zarządzania usługami hostingowymi, np. szybkim Hostingiem WordPress.

Logowanie do Panelu klienta wykonasz, jeśli jesteś klientem DoSieci.pl, tzn. posiadasz usługi. Dane do logowania, nazwę użytkownika i hasło, ustalasz na etapie rejestracji konta, czyli pierwszego zakupu.

Dane do logowania to:

  • adres e-mail, będący nazwą użytkownika,
  • hasło, ustalone podczas rejestracji lub zmienione w Panelu klienta.

Jak zalogować się do Panelu klienta?

  1. Przejdź na stronę DoSieci.pl
  2. Kliknij przycisk Panel.
  3. Opcjonalnie, wpisz w pasku adresu w przeglądarce: https://panel.dosieci.pl
  4. Podaj dane do logowania, nazwę użytkownika i hasło.
  5. Kliknij Zaloguj.

Dodaj stronę logowania do ulubionych stron w przeglądarce internetowej, np. w Google Chrome klikając gwiazdkę.

Panel klienta pozwala na łatwe zarządzanie usługami. Uzyskasz tutaj dostęp do poszczególnych paneli sterowania usługami hostingowymi, szybkim Hosting SSD NVMe oraz wydajnym Hosting WordPress. Hosting SSD NVMe cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ze względu na wysoką wydajność i elastyczność pracy, a także znakomite wsparcie SEO systemów CMS. Nasi klienci cenią sobie także obsługę hostingu za pomocą panelu Plesk, który jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, aby zarządzać usługą hostingową.