Pozycjonowanie

Fundament na którym zbudujesz sukces strony internetowej

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest szeregiem złożonych działań, które mają poprawić widoczność strony w wyszukiwarkach. Podstawowym działaniem decydującym o skuteczności pozycjonowania jest optymalizacja serwisu internetowego zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej.

Po co pozycjonować?

Bo codziennie z wyszukiwarki Google korzystają miliony Polaków szukając produktów i usług takich jak twoje. Jeżeli twoja strona nie jest wypozycjonowana to oznacza, że klienci będą odnajdować konkurencyjne dla Ciebie firmy. Pozycjonowanie jest najmniej nachalną formą promocji – po prostu dajesz się odnaleźć ludziom, którzy Ciebie potrzebują.

Najczęściej wyniki wyszukiwania wyglądają tak:

Pierwsze 2 wyniki wyszukiwania są oznaczone znakiem „Reklama”, czyli są to tzw. płatne wyniki wyszukiwania. Jeśli zależy nam, aby dana strona była wyświetlana pod danym hasłem na samej górze, trzeba za to zapłacić. W takim przypadku, należy wykorzystać usługę Google AdWords.

Naszym celem są naturalne wyniki wyszukiwania, czyli strony internetowe, którym udało się znaleźć na liście wyników wyszukiwania pod danymi słowami kluczowymi bez płacenia za to firmie Google. Zostały one oznaczone na zielono.

Wyniki wyszukiwania mogą się znacznie różnić, ponieważ są one dostosowane do tego, co dana osoba wpisywała wcześniej w przeglądarkę, oraz w jakim miejscu się aktualnie znajduje. Przykładowo, można zmienić wyniki wyszukiwania dopisując nazwę miasta.

Dlaczego Google?

Bo to jedyna wyszukiwarka w Polsce, w której warto się pozycjonować. Około 95% wyszukiwań w naszym kraju i 85% na świecie pochodzi właśnie z Google. Przekazując opiekę nad swoją stroną w ręce ekspertów masz pewność, że twoja strona zostanie odnaleziona przez klientów.

Usługi pozycjonowania dla klientów DoSieci.pl świadczy Sunrise System, jedna z największych firm w Polsce w branży SEO/SEM działająca nieprzerwanie od 2003 roku.

92%

Pozycja w pierwszych wynikach w wyszukiwarce Google generuje nawet o 92% ruch na stronie. Jeśli twoja strona znajdzie się wśród tych wyników, zyskasz przewagę nad konkurencją!

97%

Tyle ludzi korzystających z internetu, posługuje się właśnie wyszukiwarką Google, co daje wynik 17 milionów użytkowników. Podczas poszukiwania firmy bądź usługi, klient może trafić właśnie do Państwa firmy dzięki wysokiej pozycji.

100%

Dobre pozycjonowanie zapewnia 100% satysfakcji z efektu. Wysoka pozycja w wyszukiwarce buduje prestiż, rozpoznawalność oraz popularność marki. Dzięki większej ilości klientów, firma ma szansę rozwijać się szybciej i sprawniej, tym samym poszerzać swoje możliwości.

Zachęcamy do kontaktu na kanale czat lub drogą telefoniczną

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z pozycjonowaniem oraz pomogą wybrać optymalny plan pozycjonowania dla strony.