Idealny dla Twojej strony internetowej.

hosting dla Ciebie.

Find the right plan and register a domain now!

Hosting SSD NVMe

Profesjonalne projekty biznesowe

48 zł /rok
PHP 5.6 - 8.2 Apache z NGINX + OPCache, Memcached i Redis
Pojemność SSD NVME 5 GB
Bazy danych bez limitu
Transfer danych bez limitu
Autoinstalator WordPress
Narzędzia WordPress
Certyfikaty SSL - nielimitowany Let's Encrypt dla bezpieczeństwa
Pomoc techniczna 24/7
Zestaw narzędzi SEO - nowość analiza i optymalizacja pozycjonowania

Personal SSD NVMe

Duża wydajność stron www

96 zł /rok
PHP 5.6 - 8.2 Apache z NGINX + OPCache, Memcached i Redis
Pojemność SSD NVME 10 GB
Bazy danych bez limitu
Transfer danych bez limitu
Autoinstalator WordPress
Narzędzia WordPress
Certyfikaty SSL - nielimitowany Let's Encrypt dla bezpieczeństwa
Pomoc techniczna 24/7
Zestaw narzędzi SEO - nowość analiza i optymalizacja pozycjonowania
POPULARNY

Business Hosting SSD NVMe

180 zł /rok
PHP 5.6 - 8.2 Apache z NGINX + OPCache, Memcached i Redis
Pojemność SSD NVME 30 GB
Bazy danych bez limitu
Transfer danych bez limitu
Autoinstalator WordPress
Narzędzia WordPress
Certyfikaty SSL - nielimitowany Let's Encrypt dla bezpieczeństwa
Pomoc techniczna 24/7
Zestaw narzędzi SEO - nowość analiza i optymalizacja pozycjonowania

Czy wiedziałeś o tym….

Prawie 75 milionów stron internetowych na świecie opiera się na aplikacji WordPress?

WordPress ma ponad 29.000 dostępnych wtyczek, ta liczba rośnie codziennie?

Każda 4 strona internetowa opiera się na WordPress, jest to największy system zarządzania treścią na świecie?

WordPress jest najszybciej rozwijającą się aplikacją internetową – na ponad 100% rocznie?

Ponad 70% z obecnych stron internetowych nie używają obecnie CMS, ale wiele z nich przenosi się na WordPress?

 

Każda firma hostingowa twierdzi, że oferuje najlepszy hosting WordPress, ale niewiele naprawdę dostarcza. Po długim okresie intensywnych badań i rozwoju nasi inżynierowie zaprojektowali rewolucyjną usługę, która jest doskonale zoptymalizowana pod kątem hostingu stron internetowych i blogów opartych na WordPressie. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że większość planów hostingowych jest zgodna z WordPress, ale nie wszystkie z nich są najlepszym hostingiem dla WordPress.

WordPress Hosting

Co sprawia, że ​​nasze plany są najlepszymi planami hostingowymi WordPress? Kluczowym słowem jest optymalizacja. Skonfigurowaliśmy nasze serwery w specjalny sposób, który przyspiesza działanie stron WordPress. Dostarczamy wiele narzędzi i wtyczek, które sprawią, że Twój hosting będzie niezapomnianym doświadczeniem. Naprawdę wierzymy, że jest to najlepsza usługa hostingu WordPress, jaką kiedykolwiek stworzono.

CMS

Każdy system zarządzania treścią (CMS), taki jak WordPress, Joomla czy Drupal, ma swój własny sposób działania. Oznacza to, że jeśli nie zoptymalizujesz hostingu pod kątem konkretnego systemu CMS, którego używasz, będzie on działał nieoptymalnie, czyli innymi słowy, będzie wolniejszy i mniej wydajny. Brak optymalizacji spowoduje gorsze wrażenia użytkownika, utratę odwiedzających i ogólne poczucie niezadowolenia z hostingu.

Optymalizacja

Optymalizacja hostingu w takim stopniu jak my jest bardzo trudna, jeśli nie niemożliwa, chyba że jesteś właścicielem całego serwera i masz do dyspozycji zespół doświadczonych ekspertów IT, ale dobrą wiadomością jest to, że nie musisz. Zrobiliśmy to już w najlepszy możliwy sposób i stworzyliśmy najlepszy hosting WordPress, a także wyspecjalizowane plany hostingowe dla innych systemów, takich jak Joomla, Drupal i Weebly.

W celu stworzenia własnego projektu, nie trzeba żadnych umiejętności technicznych i wiedzy na temat języków programowania – interfejs systemu jest prosty i intuicyjny.

Elastyczna architektura, katalog darmowych dodatków i duża liczba szablonów. WordPress jest coraz lepszy dzięki dziesiątką tysięcy programistów na całym świecie, którzy przyczyniają się do niezawodności i jakości tego systemu.

WordPress to ogromna liczba darmowych szablonów do twojej dyspozycji. CMS WordPress jako najbardziej popularny system zarządzania treścią oferuje nieograniczoną możliwość edycji strony internetowej. Ponadto Hosting WordPress na szybkich dyskach SSD to idealne miejsce dla profesjonalnej strony lub bloga. Korzystając z naszej oferty możesz szybko i łatwo założyć bloga lub stronę za pomocą kilku kliknięć, korzystać z wiedzy oraz pomocy technicznej specjalistów WordPress Hosting bez ograniczeń.

Dzięki najnowszej technologii naszej usługi WordPress Hosting SSD, twoje dane będą przesyłane szybciej, a czas ładowania strony skróci się do minimum.

Hosting specjalny WordPress

Sprawdź zabezpieczenie swoich instancji

Chcesz założyć blog WordPress?

Zapewniamy najwyższej jakości WordPress Hosting z solidnym bezpieczeństwem. Korzystając z naszych usług zwiększysz stabilność i zaoszczędzisz koszty utrzymania stron WordPress.

Postaramy się odpowiedzieć na niektóre pytania

Poradnik

Niezawodny dostawca hostingu jest niezbędny do zapewnienia wydajności, bezpieczeństwa i dostępności witryny WordPress. Wyspecjalizowani hostingowi WordPress oferują najlepsze możliwe warunki dla CMS w tych punktach. Jeśli chcesz grać bezpiecznie technicznie w odniesieniu do kopii zapasowych lub regularnych aktualizacji, zadania te można również przenieść na hosta internetowego. Wydajność, bezpieczeństwo i dostępność strony znajdują się w profesjonalnych rękach, a wsparcie specjalizujące się w WordPress jest dostępne w przypadku trudności
Cena hostingu WordPress różni się w zależności od zakresu oferowanych usług. Pakiety taryfowe są często ustrukturyzowane według pojemności lub liczby hostowanych stron WordPress i mają różne funkcje. Indywidualne taryfy za hosting WordPress zaczynają się od 4 zł brutto miesięcznie dla małych stron do 5 GB. Różnice w wydajności wsparcia często liczą się dla ludzi biznesu. Oprócz stałych taryf możliwe są również indywidualne modele cenowe.
Szukając dobrego dostawcy hostingu WordPress, szczególnie ważne są dwa punkty: zakres świadczonych usług i ich dostępność. Porównaj poszczególnych dostawców samodzielnie i sprawdź opinie w sieci. Dobry dostawca z przyjemnością odpowie na każde Twoje pytanie, a także może złożyć indywidualne oferty. Referencje od poprzednich klientów są również dobrą wskazówką, czy dostawca hostingu WordPress jest godny zaufania. Jesteśmy obecny na rynku od kilku lat, ale nasz zespół to ludzie, którzy budują branżę IT od ponad 12 lat. Hosting WordPress, obsługa domen internetowych, tworzenie stron internetowych, administrowanie usługami, to nasza codzienność.
W pierwszej kolejności strona jest przenoszona na serwery dostawcy hostingu lub bezpośrednio tam konfigurowana. Dostawca hostingu WordPress zapewnia niezbędną przestrzeń internetową, a także wszystkie inne zasoby potrzebne do działania witryny. Ta infrastruktura sprzętowa i programowa jest odpowiednio skoordynowana i skonfigurowana, aby strona internetowa była zawsze dostępna pod odpowiednim adresem URL. Zarządzani hostingowi WordPress oferują również wsparcie, aktualizacje i kopie zapasowe witryny WordPress w różnym stopniu.

Dzięki DoSieci.pl przenoszenie WordPressa na nasze serwery jest zawsze uwzględnione. Nasi eksperci zapewniają, że Twoja strona internetowa przenosi się na nasz serwer bezpiecznie i jest zawsze dostępna. W ramach przeprowadzki sprawdzamy również, czy optymalizacje wydajności są konieczne i przeprowadzamy je w porozumieniu z Tobą. Dla Ciebie ruch WordPressa jest nieskomplikowany i całkowicie bezstresowy.

Bezpieczeństwo Twojej witryny jest dla nas niezwykle ważne. Każdy pakiet zawiera certyfikat SSL do zaszyfrowanego przesyłania danych między naszym serwerem a odwiedzającym Twoją witrynę. Twoja witryna WordPress jest codziennie sprawdzana pod kątem złośliwego oprogramowania za pomocą skanowania złośliwego oprogramowania. Co więcej, co noc tworzona jest kopia zapasowa aktualnego stanu witryny, w tym wszystkich plików i baz danych, która jest następnie dostępna  i można ją przywrócić jednym kliknięciem.

Chcesz skorzystać ze specjalnych zalet naszego hostingu WordPress, mimo że masz już stronę internetową u innego dostawcy? Nie ma problemu. Ułatwiamy Ci to: możesz zainicjować migrację do DoSieci.pl jednym kliknięciem. Wtedy wszystko działa samo lub po prostu daj nam znać, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Zarządzany hosting WordPress oferuje tak wiele możliwości, że praktycznie nie ma żadnych ograniczeń dla Twoich pomysłów. Od prostej strony informacyjnej po niezwykle rozbudowaną strukturę stron/menu z dużą ilością obrazów, filmów i funkcji okien dialogowych, dzięki WordPress możesz zrobić praktycznie wszystko. Na przykład blog, specjalna strona docelowa lub magazyn internetowy. Planujesz komercyjny sklep internetowy, który chciałbyś stale rozwijać? Następnie powinieneś wybrać jeden z naszych pakietów e-commerce WordPress, które są specjalnie przygotowane do handlu online. A jeśli jesteś programistą, projektantem lub innym profesjonalistą online, który chce tworzyć i utrzymywać kilka stron internetowych za pomocą jednego pakietu WordPress, wybierz jeden z naszych pakietów biznesowych WordPress.

Pakiety te są idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o stworzenie i skuteczne prowadzenie wszechstronnej, profesjonalnej strony internetowej – bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Czy chcesz, aby ta witryna WordPress niezawodnie i wydajnie spełniała swoje zadanie, nie martwiąc się o technologię i regularne aktualizacje? Więc jesteś dokładnie tutaj. WordPress jest najbardziej rozpowszechnionym na świecie systemem zarządzania treścią i oferuje odpowiednie rozwiązanie dla praktycznie każdego celu online dzięki swojej podstawowej koncepcji i tysiącom dodatkowych wtyczek, które można zainstalować
WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią witryn internetowych na świecie — korzysta z niego ponad 1 na 3 witryny. WordPress jest dla wszystkich — blogerów, małych i dużych firm, programistów i osób prywatnych. Funkcje platformy mają ponad 43 000 łatwo dostępnych wtyczek i motywów oraz są wysoce konfigurowalne.

Możesz zbudować stronę internetową, bloga, sklep internetowy lub ich kombinację!

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.