Hosting VIP

super szybkie serwery

Nasz hosting VIP przeznaczony jest dla najbardziej wymagąjących projektów, szybkie dyski SSD NVMe w połączeniu z dużą mocą obliczeniową gwarantują szybkość i niezawodność.

Wybierz plan

Szybki i przystępny cenowo

VIP Hosting SSD NVMe

Hosting SSD NVMe

65 zł /miesiąc
PHP 5.6 - 8.2 Apache z NGINX + OPCache, Memcached i Redis dostępne także Perl, Python, Cgi
Pojemność SSD NVME 100 GB
Bazy dannych MySQL / PostgreSQL bez limitu
Transfer roczny (1000 Mbit/s) bez limitu
4096 MB (4 GB) 100% 3 rdzeni procesora
Dostęp FTP / SSH
Autoinstalator 260 aplikacji
Indywidualny adres IP do 3 adresów
Certyfikaty SSL - nielimitowany Let's Encrypt dla bezpieczeństwa
Menedżer kopii zapasowej

Business SSD NVMe

99 zł /miesiąc
PHP 5.6 - 8.2 Apache z NGINX + OPCache, Memcached i Redis dostępne także Perl, Python, Cgi
Pojemność SSD NVME 200 GB
Bazy dannych MySQL / PostgreSQL bez limitu
Transfer roczny (1000 Mbit/s) bez limitu
8096 MB (8 GB) 100% 3 rdzeni procesora
Dostęp FTP / SSH
Autoinstalator 260 aplikacji
Indywidualny adres IP do 5 adresów
Certyfikaty SSL - nielimitowany Let's Encrypt dla bezpieczeństwa
Menedżer kopii zapasowej

Niesamowicie szybki, hosting VIP

Gwarancja dobrej ceny

Naszym priorytetem jest jakość usług jednocześnie oferując najlepsze ceny w Polsce. Jeżeli znajdziesz usługę tańszą od naszej – zwrócimy Ci różnicę w cenie!

Ponad 1000 firm i webmasterów

Wielu klientów skorzystało z nowoczesnych technologii o nieograniczonych zasobach. Do firmy DoSieci.pl codziennie zgłaszają się klienci, którzy są od razu obsługiwani przez naszych najlepszych pracowników.

Aktywacja w 3 minuty, szybka rejestracja

Przeniesiemy strony «Pod klucz» bezpłatnie

Prosty, mobilny Panel oraz kompleksowa pomoc 24/7

NGNIX Server

NGINX przyspiesza generowanie treści oraz aplikacji, zwiększa bezpieczeństwo, ułatwia dostępność i skalowalność dla najbardziej popularnych stron internetowych w Internecie.

Autoinstalator aplikacji

Ponad 260 dostępnych aplikacji do instalacji kilkoma kliknięciami.

Panel Zarządzania Plesk Onyx

Oprogramowanie Plesk Onyx do zarządzania kontem Hosting, to prosty, szybki oraz intuicyjny sposób do samodzielnego utrzymywania twoich stron internetowych, kont email czy web aplikacji.  Oferujemy możliwość korzystania z nowoczesnej platformy Hostingu SSD świadczonej przez DoSieci.pl

Panel również świetnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Za pomocą telefonu, możesz w pełni zarządzać swoimi usługami w Plesk. System działa w pełni na urządzeniach mobilnych.

Wydajność i niezawodność

Hosting na dyskach SSD pozwala przetwarzać ponad 40000 żądań na sekundę, co gwarantuje natychmiastową obsługę zapytań i bardzo szybki dostęp. Taki hosting stron niesie wiele korzyści, które są najbardziej odczuwalne przy korzystaniu z funkcji serwera oraz pozycjonowaniu strony internetowej.

Generowanie i czas wyświetlenia stron www na Hostingu SSD jest znacznie szybsze oraz pozwala na obsługę większej liczby użytkowników. Tę zaletę doceniają właściciele sklepów internetowych i wszystkie klientocentryczne firmy, dla których szybka i stabilna strona internetowa stanowi znaczną przewagę konkurencyjną.

Najszybszy Hosting stron w Polsce!

Idealny Hosting dla wymagających skryptów i projektów. Szybki Serwer SSD wydajnego Hostingu Stron o nieograniczonych zasobach, które nie są przydzielane standardowo na mniej wydajnym Hostingu z klasyczną macierzą dyskową.

Generowanie i czas wyświetlenia stron www na Hostingu SSD jest znacznie szybsze oraz pozwala na obsługę większej liczby użytkowników. Tę zaletę doceniają właściciele sklepów internetowych i wszystkie klientocentryczne firmy, dla których szybka i stabilna strona internetowa stanowi znaczną przewagę konkurencyjną.

Generowanie i czas wyświetlenia stron www na Hostingu SSD jest znacznie szybsze oraz pozwala na obsługę większej liczby użytkowników. Tę zaletę doceniają właściciele sklepów internetowych i wszystkie klientocentryczne firmy, dla których szybka i stabilna strona internetowa stanowi znaczną przewagę konkurencyjną.

Naszym priorytetem jest jakość usług. Używamy tylko niezawodne i nowoczesne udogodnienia, najszybsze dyski SSD na rynku oraz codzienna automatyczna kopia zapasowa.

Hosting na dyskach SSD NVMe, z technologia o nieograniczonej wydajności dla oferowanego Hostingu Stron WWW. Nasza platforma najszybszego Hostingu Stron została stworzona w 2011 roku w oparciu na dyskach SSD. Powstanie usługi DoSieci.pl miało zaspokoić potrzeby rynku poprzez dostarczenie najszybszej i stabilnej usługi Hostingu w nowoczesnej technologii. Zapewniając klientom płynny rozwój wymagających projektów biznesowych w sieci internet. Stworzyliśmy optymalnie tani hosting stron wykorzystując maksymalnie najnowsze dostępne technologie na całym świecie współpracując z liderami rynku IT jak np. Odin. Celem było stworzenie Taniego Hosting Stron w najnowszej dostępnej technologii.

Kompleksowa obsługa klienta, jest największym atutem naszego zespołu specjalistów DoSieci. Przyczyniamy się do rozwoju biznesu w sieci, jak i maksymalnego ułatwienia w jego prowadzeniu.

Postaramy się odpowiedzieć na niektóre pytania

Poradnik

Jeśli planujesz zmienić dotychczasowego operatora swojego serwera, jesteśmy gotowi aby przenieść twoje witryny oraz konta email na życzenie. Wykonamy migracje w profesjonalnym stylu, bez najmniejszej przerwy w dostępie do twoich usług. I co najlepsze nie pobieramy za to dodatkowych opłat! Przekonaj się jak bardzo możesz usprawnić działanie swoich stron www lub skrzynek email w DoSieci.pl.
Urealnia zapotrzebowanie biznesu internetowego dużych firm i prywatnych przedsiębiorstw. Webmasterzy starają się być na bieżąco z nowymi technologiami i wdrażaniem ich w odpowiednim czasie. Wybierając serwery SSD pod hosting dokonujemy najlepszego wyboru, ponieważ wpływa to na szybkość, bezpieczeństwo i stabilność serwisu. Znając priorytety naszych klientów, stworzyliśmy najlepszą usługę „Hosting SSD”, która pozwala korzystać z naszych zasobów bez ograniczeń w bardzo dobrej cenie. Nowoczesna platforma Hosting SSD DoSieci.pl szybkich Serwerów na szybkich dyskach SSD, nieograniczona przepustowość, dowolna ilość witryn i domen na jednym koncie, czas dostępności wynosi 99,9%, wygodny i mobilny interfejs Panelu Zarządzania (Plesk Panel).
Nieprzyjemne jest, gdy natkniesz się na ograniczenia w swoim hostingu. Na przykład, wymagane biblioteki nie są obsługiwane lub niemożliwe jest stworzenie dużej ilości adresów e-mail. Takie problemy muszą być rozwiązywane poprzez wykonanie dużej liczby procesów przez wykwalifikowanych administratorów, co jest bardzo czasochłonne – przez co przestają być „tani”. Korzystając z najnowszej możliwości wirtualizacji, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niezawodne witryny WWW w zaskakująco niskich cenach. I nie działa to na zasadzie „tanio-źle”. Nieograniczony wirtualny hosting jest bardziej dostępny niż wynajem serwerów i bezpieczniejsze niż stosowanie tradycyjnego hostingu.
Włożyliśmy mnóstwo wysiłku, by wykorzystać maksymalnie wydajnie szybki serwer SSD pod hosting. Twoje projekty online będą rozwijać się stabilnie i płynnie. Nawet najbardziej śmiałe pomysły zostaną zrealizowane. Staniemy na wysokości zadania. OFERUJEMY NAJLEPSZY SPOSÓB, ABYŚ OSIĄGNĄŁ WSZYSTKIE SWOJE CELE ROZWIJAJĄC SWÓJ BIZNES W SIECI BEZ PRZESZKÓD „SZYBKI HOSTING STRON” OD FIRMY DOSIECI.PL – TWÓJ SUKCES W BIZNESIE JEST NIEUNIKNIONY!
Nie możemy mówić o rzetelności, bez podejmowania żadnych działań w celu zapobieganiu sytuacjom kryzysowym. Operator Hostingu musi dostarczać: Tworzenie kopii zapasowych. Zapewniamy codzienne kopie zapasowe, nie tylko plikom, ale także bazy danych w trybie automatycznym wraz kontami email. Dostęp do którejkolwiek z kopii zapasowych utworzonych automatycznie przez serwer zawsze jest możliwy z poziomu twojego Panelu Zarządzania – menadżera kopii zapasowej. W ten sposób można przywrócić nie tylko działanie serwisu na swoim serwerze, ale również dowolny plik, który został niedawno usunięty.
Istniał stereotyp, że usługi hostingowe były tworzone przez prywatnych webmasterów, którzy byli dobrze zorientowani w zawiłościach technicznych tylko dla dużych firm. Nieograniczone usługi hostingu SSD, które oferujemy, sprawiają, że przestajemy myśleć o ograniczeniach technicznych, a realizacja nawet najbardziej śmiałych pomysłów biznesowych jest o wiele łatwiejsza. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Potrzebujesz więcej mocy obliczeniowej? Z „nieograniczonym” hostingiem SSD, można uzyskać wszystkie niezbędne zasoby, które są łatwo skalowane wraz z rozwojem projektu.
Miejsce dla domen i sub-domen są nieograniczone. Ilość nowych adresów e-mail jest nieograniczona. Baza danych jest nieograniczona pod względem wielkości. Można rejestrować domeny w strefach PL, .com, .net, .org, .biz i wiele innych oraz wykorzystywać według uznania. Liczba wysyłanych i odbieranych informacji jest nieograniczona, dlatego nie musisz martwić się o wykorzystany transfer danych. Oferujemy wszystkie warunki wykonywania skryptów oraz aplikacji CMS: PHP, Perl, CGI, SSL, Zend i wiele więcej. W twoim panelu klienta znajduje się ponad 260 skryptów gotowych do instalacji. Jeżeli nie znajdziesz skryptu gotowego na liście, zawsze możesz zainstalować go samodzielnie. Oczywiście, również możesz liczyć na nasz zespół wsparcia technicznego usługi Hosting DoSieci.pl.

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.