Jak zalogować się do panelu Plesk?


Panel Plesk umożliwia zarządzanie usługami zarejestrowanymi w DoSieci.pl od strony technicznej. Możesz w nim utworzyć konta e-mail, przypisać domeny do hostingu lub zarządzać stronami internetowymi. Jest prosty w obsłudze, intuicyjny i pozwala w pełni wykorzystać potencjał usługi hostingowej, np. szybki hosting WordPress. Sprawdź, jak zalogować się do panelu Plesk w DoSieci.pl.

Jako klient DoSieci.pl, po zarejestrowaniu usługi, uzyskasz niezwłocznie dostęp do swojego konta klienta. Na stronie głównej DoSieci.pl kliknij Panel, aby zalogować się do swojego konta. W tym miejscu możesz zarządzać posiadanymi usługami w zakresie obsługi płatności, statusu ważności czy też możesz zarejestrować hosting WordPress, szybki hosting SSD i inne usługi.

Jeśli chcesz rozpocząć konfigurację usługi hostingowej, np. przypisać domenę do hostingu, utworzyć skrzynkę e-mail, przejdź do menadżera plików WebFTP, zmienić wersję PHP, itp. konieczne jest przejście do panelu zarządzania hostingkiem – Plesk Panel.

Jak zalogować się do panelu Plesk?

Panel Plesk do zarządzania konfiguracją usług dostępny jest w Panelu klienta DoSieci.pl:

  1. Zaloguj się do Panelu klienta DoSieci.pl/panel.dosieci.pl
  2. Kliknij kafelek Usługi lub wybierz z menu na górze ekranu Usługi > Moje usługi.

  3. Kliknij nazwę usługi hostingowej, którą chcesz skonfigurować.
  4. Kliknij Panel Zarządzania.
  5. W nowym oknie zobaczysz panel Plesk do zarządzania Twoja usługą hostingową oraz przypisanymi do niej domenami i certyfikatami.

 

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.