Gdzie znajdę narzędzie phpMyAdmin w panelu Plesk?

 • Home
 • Hosting
 • Gdzie znajdę narzędzie phpMyAdmin w panelu Plesk?

phpMyAdmin to graficzny interfejs użytkownika (GUI) używany do zarządzania danymi w bazie danych MySQL. Aby uzyskać dostęp do phpMyAdmin, wystarczy zalogować się do panelu Plesk usługi hostingowej. Możesz uruchamiać phpMyAdmin dla każdej utworzonej bazy danych, edytując jej zawartość oraz wykonywać kopie zapasowe, import i eksport MySQL. Sprawdź, jak szybko przejść do phpMyAdmin w panelu Plesk.

Co to jest phpMyAdmin?

phpMyAdmin to darmowa aplikacja internetowa, która zapewnia wygodny graficzny interfejs użytkownika do pracy z systemem zarządzania bazą danych MySQL. Jest dostępna w Twoim panelu Plesk w ramach usługi hostingowej, np. szybki WordPress hosting SSH NVMe. Jest to najpopularniejsze narzędzie administracyjne MySQL, używane przez miliony użytkowników na całym świecie.

phpMyAdmin posiada typowe funkcje, które będą niezbędne do tworzenia aplikacji lub strony internetowej, opartej o bazie danych MySQL. W codziennym administrowaniu stroną WordPress może okazać się, że nie będziesz miał konieczności częstego korzystania z phpMyAdmin. Może się jednak przydać, kiedy zechcesz, np. zmienić hasło do panelu WordPress bezpośrednio w bazie danych lub importować bazę danych WordPress.

Ponadto phpMyAdmin umożliwia

 • tworzenie u usuwanie użytkowników oraz administrowanie uch uprawieniami,
 • pełną edycję bazy danych, poszczególnych tabel i wierszy,
 • wyszukiwanie w bazie danych lub poszczególnych tabelach,
 • import i eksport danych w formatach SQL, XML, CSV,
 • monitorowani procesów i śledzenie wydajności zapytań,
 • wykonywanie zdefiniowanych przez użytkownika zapytań,
 • tworzenie kopii zapasowych baz danych MySQL.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy imporcie bazy danych strony internetowej, np. chcesz przenieść stronę na hosting WordPress, możesz skorzystać z naszej pomocy. Przeniesiemy dla Ciebie wszystkie strony internetowe oraz pocztę e-mail, podłączymy domeny, transferujemy je od innego operatora, a jeśli zechcesz, pomożemy w pozycjonowaniu strony internetowej.

Gdzie znajdę narzędzie phpMyAdmin w panelu Plesk?

 1. Zaloguj się do panelu Plesk usługi hostingowej.
 2. Przejdź do sekcji Bazy danych.
 3. Odszukaj bazę danych Twojej witryny WordPress.
 4. Kliknij phpMyAdmin w opcjach bazy danych.
 5. W nowym widoku zobaczysz zawartość bazy danych.

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.