Domena internetowa

Twój unikalny adres w sieci Internet

brands swiss replicas de relojes. don’t miss any time to own your dream https://fakerolex.is. https://www.franckmullerwatches.to for sale timepiece coaching mature the watchmaking arena specialists. there is the best https://www.rickandmortyvape.com/ べいぷ with top quality. we offer 2017 hottest swiss https://www.realmadridcf.ru/. discount swiss knock off watches for sale at online shop. the same price of PSG jerseys for sale in usa is really equaled using personalized merit. aaa+ wholesale cheap celine. it is from generation to generation,https://www.miumiureplica.ru is one of the top watch.

Każdy projekt, każda firma potrzebuje własnej domeny. Nawet osoby prywatne przywiązują dużą wagę do indywidualnego adresu w sieci. Posiadanie własnej domeny oznacza, że ​​Ty i Twoja firma możecie znaleźć się w Internecie w dowolnym momencie.

Szukając odpowiedniej nazwy domeny, upewnij się, że jest ona jak najkrótsza i jak najbardziej zapadająca
w pamięć. Jeśli żądana nazwa domeny jest już zajęta, sprawdź, czy jest nadal dostępna z innym rozszerzeniem domeny.

Doświadczony rejestrator domen

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako bezpośredni rejestrator domen. Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług, we wszystkim, co ma związek z Twoją obecną i przyszłą stroną internetową. Oferujemy dostęp do rejestracji domen internetowych, jak również świadczymy usługi hostingowe. Bezpieczny hosting lub rejestracja, zakup domeny lub zarządzanie.

Twoja domena internetowa jest czymś więcej niż tylko adresem w sieci WWW: jest Twoją wizytówką i pomaga kształtować zewnętrzny wizerunek Twojej firmy. Nie pozostawiaj wyboru nazwy domeny przypadkowi. Z przyjemnością zapewnimy Państwu kompetentne wsparcie od wyboru domeny i konfiguracji powiązanych kont e-mail po rejestrację domeny i administrację.

Łatwe zarządzanie domenami internetowymi

Zarejestruj domenę internetową w DoSieci.pl, a uzyskasz dostęp do prostego w obsłudze Panelu klienta, umożliwiającego zarządzanie usługami, w tym kontrolę ważności i możliwość szybkiego przedłużenia ważności domen w dowolnym momencie. Dzięki obsłudze hostingu w panelu Plesk, szybko podłączyć swoje domeny do serwera WWW, utworzysz stronę internetową oraz konta e-mail we własnej domenie.

Jeśli w dowolnym momencie korzystania z usług w DoSieci.pl będziesz potrzebować pomocy, np. przy administrowaniu kontem, transferze domen lub rejestracji nowych adresów, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Hosting i domena WordPress

Hosting internetowy oraz domena stanowią fundament w budowaniu Twojej widoczności w sieci Internet, oraz dalszej komunikacji. Połącz usługi, jakimi jest tania domena internetowa oraz szybki Hosting WordPress SSD NVMe, aby uruchomić stronę internetową oraz pocztę, które zapewnią Ci kontakt z Twoimi przyszłymi klientami.

W DoSieci.pl znajdziesz wszystkie usługi niezbędne do uruchomienia strony internetowej WordPress: domena internetowa, szybki Hosting stron WWW SSD NVMe lub dedykowany Hosting WordPress, a także darmowy certyfikat SSL. Zarządzaj usługami za pomocą panelu Plesk, aby w ciągu kilku minut od dokonania płatności uruchomić stronę internetową i wysłać pierwszą wiadomość e-mail.

Najtańsze domeny

Dobra domena to podstawa sukcesu Twojej obecności w Internecie. Możesz sprawdzić u nas, czy żądana domena jest nadal dostępna i zarejestrować ją w zaledwie kilku krokach. Nawet jeśli nazwa, którą chcesz, jest zajęta, nie poddawaj się! Istnieje wiele zakończeń, które otwierają alternatywne możliwości.

Dbamy o to, aby cena rejestracji domeny pozostawała konkurencyjna w stosunku do innych firm. Przede wszystkim tworzymy przejrzyste zasady cenowe, abyś dokładnie wiedział, ile zapłacisz w pierwszym i kolejnych latach używania nazwy domenowej. Najtańsze domeny internetowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, przedstawiliśmy w zestawieniu poniżej.

Rejestracja: 16 zł / 0 zł*
Odnowienie: 89 zł 

Rejestracja: 50 zł
Odnowienie: 89 zł

Rejestracja: 10 zł
Odnowienie: 79 zł

* przy rejestracji dowolnej usługi hostingowej na rok.

Masz już domenę?

Możesz ją transferować do nas, a następnie podłączyć do hostingu. Wszystkie fake rolex datejust płatności za domenę od tej pory będziesz realizował w swoim Panelu klienta, wraz
z płatnościami za usługi hostingowe i inne domeny. Zleć transfer domeny teraz.

Masz już stronę internetową?

Przeniesiemy Twoją stronę internetową, pocztę e-mail i inne dane z yves saint laurent ysl tracksuits for men 538998 serwera na nową usługę w DoSieci.pl - za darmo! Migracja danych jest całkowicie bezpłatna, niezależnie od tego, ile stron internetowych posiadasz. Skontaktuj się z nami, aby wybrać odpowiedni plan hostingowy.

Strona internetowa potrzebuje adresu w sieci, to jest domena. Ta domena musi być wcześniej zakupiona. Dla domeny potrzebujesz przestrzeni internetowej, na której możesz zapisywać treści (obrazy, tekst) na swojej stronie lub kreatora stron internetowych, za pomocą którego możesz stworzyć własną stronę internetową. Nie potrzebujesz do tego żadnej wiedzy programistycznej.

Możesz skorzystać z naszego sprawdzenia domeny, aby znaleźć żądaną domenę. Następnie sprawdzamy zamówienie i zwalniamy je. Twoja nowa domena powinna być wtedy dostępna w ciągu dwóch do czterech godzin.

Certyfikat SSL jest bardzo ważny dla bezpiecznej strony internetowej. Certyfikat SSL jest wymagany podczas wymiany danych między przeglądarką internetową a serwerem WWW. Dzięki certyfikatowi SSL dane te są szyfrowane i tym samym chronione przed dostępem osób trzecich.

Chcesz być obecny w internecie? Wtedy bezwzględnie potrzebujesz odpowiedniej domeny dla swojej witryny. Dlatego powinieneś kupić domenę dla swojej strony internetowej.

Domena to Twój osobisty lub indywidualny adres w Internecie, z którego nikt inny nie może korzystać. Służy do wywoływania Twojej strony głównej, a także stanowi podstawę do zakładania kont e-mail. Po zamówieniu i zarejestrowaniu nazwy domeny możesz stworzyć praktycznie nieograniczoną stronę internetową o bardzo złożonej strukturze i dużej liczbie subdomen. Wymagana do tego przestrzeń internetowa jest częścią naszych pakietów hostingowych  - w DoSieci.pl  znajdziesz również odpowiedni pakiet dla swoich wymagań.

W trosce o swoich klientów coraz więcej operatorów serwisów zabezpiecza swoje strony certyfikatami SSL, które gwarantują szyfrowaną transmisję danych. DoSieci.pl oferuje również różne certyfikaty SSL, w tym darmowy certyfikat SSL, dodawany do każdej usługi hostingowej. Twoi klienci od razu widzą, że mogą zaufać Twojej witrynie widząc kłódkę, symbol zabezpieczenia witryny, w pasku adresu w przeglądarce.. Dzięki certyfikatowi SSL zapobiegasz również oznaczaniu Twojej witryny przez Google etykietą ostrzegawczą „niebezpieczną”, co może zniechęcić wielu klientów do odwiedzania Twojej witryny.

Jeśli interesuje Cię konkretna nazwa domeny i chcesz poznać aktualnego właściciela, po prostu rozpocznij zapytanie w publicznie dostępnych bazach danych Whois.

Zapisane tam dane możesz wykorzystać do skontaktowania się z właścicielem adresu internetowego.

Dla domen polskich: www.dns.pl
Dla domen globalnych: www.who.is
Dla domen Europejskich: www.eurid.eu

Znana również jako domena najwyższego poziomu lub w skrócie TLD, jest to ostatnia część domeny, na przykład .de lub .com. Rozróżnia się:

 • Końcówki domen specyficzne dla kraju (ccTLD: Country Code Top Level Domains), np. .pl dla Polski, .at dla Austrii, .it dla Włoch itp.
 • Ogólne końcówki domen (gTLD: Generic Top Level Domains), np. .biz, .org, .net. lub .info.

DoSieci.pl oferuje duży wybór tanich rozszerzeń domen dla wybranej domeny. W powyższej tabeli znajdziesz przegląd wszystkich ofert domen, które możesz u nas kupić. Nasz zespół pomocy technicznej z przyjemnością odpowie na wszelkie szczegółowe pytania dotyczące zamówienia domeny bezpłatnie pod numerem 91 383 17 83

 • Prawa do znaków towarowych : nie naruszaj żadnych praw osób trzecich w swojej domenie. Mówiąc prościej: nie możesz używać w swojej domenie nazw marek innych firm
 • Miasta i gminy : Nazwy miast lub gmin mogą być rejestrowane tylko przez nich. Ważne: Kombinacje takie jak domeny-wien.at są oczywiście dozwolone!
 • Znaki umlautowe : Domeny zawierające znaki umlautowe mogą powodować problemy podczas wysyłania i odbierania wiadomości e-mail w niektórych programach pocztowych. Zabezpiecz także domenę pełnym umlautem i używaj go jako adresu e-mail.
 • Łączniki : jeśli żądana domena zawiera myślnik, należy ją również zabezpieczyć bez myślnika. Uniemożliwi to odwiedzającym nieprawidłowe wpisanie Twojej domeny lub sfingowanie Twojej obecności w Internecie.
 • Krótka i zapadająca w pamięć : celem jest znalezienie domeny, która jest jak najkrótsza i jak najbardziej zapadają w pamięć. Ryzyko błędów w pisowni jest zminimalizowane, a nazwa jest szybciej zapisywana.
 • Długość domeny : prawie wszystkie domeny mogą mieć długość 1-63 znaków. Rozszerzenie domeny nie jest tutaj uwzględnione.
  Wystarczy przeprowadzić zapytanie o domenę, aby sprawdzić poprawność swojej domeny.
 • Słowa kluczowe : Google nie faworyzuje domen zawierających słowa kluczowe. Można jednak założyć, że użytkownik z większym prawdopodobieństwem kliknie w domenę słowa kluczowego, ponieważ najprawdopodobniej uzyska tutaj informacje, które są dla niego ważne.

Za pomocą zapytania Whois możesz zapytać o dane właściciela, kontakt techniczny i administracyjny już zarejestrowanej domeny . Od czasu wprowadzenia RODO dane Whois stały się bardziej anonimowe .

W przypadku wielu rozszerzeń domen musisz złożyć wniosek do odpowiedniego rejestru, aby dowiedzieć się, kto jest właścicielem domeny. Na przykład, jeśli wykonasz zapytanie Whois w domenie .at, która została zarejestrowana na osobę fizyczną, zobaczysz tylko nazwę domeny w publicznych danych Whois.

Jeśli chcesz teraz poznać właściciela tej domeny .at, musisz uwierzytelnić się na nic.at i być w stanie udowodnić uzasadniony interes, aby otrzymać dane właściciela.

Ceny odpowiednich domen są ustalane przez właściwe rejestry. Odpowiedni rejestr ma wolną rękę w ustalaniu cen rozszerzeń domen. Technologia domeny nie ma więc na to wpływu.