HOSTING SSD

Hosting stron na szybkich dyskach SSD

Tani Hosting stron oraz dobry Hosting na pozycjonowanie strony. Oferowany szybki Hosting na dyskach SSD, to także więcej niż tylko hosting stron, ponieważ pomagamy tobie:

  • aktualizować oraz optymalizować twoje strony www
  • zadbać o bezpieczeństwo i szybkość działania twoich witryn
  • wykonać przeniesienie danych pomiędzy serwerami za darmo!

Potrzebujesz wysokiej jakości hosting? Znaleźliście go!

Naszym priorytetem jest jakość usług. Używamy tylko niezawodne i nowoczesne udogodnienia, najszybsze dyski SSD na rynku oraz codzienna automatyczna kopia zapasowa.

Hosting SSD w 100% na Twoje pliki oraz bazy danych

Testuj bez zobowiązań


Pojemność SSD

Pamięć RAM

Strony www i poczta 

Transfer (1000 Mb/s)

Autoinstalator 260 aplikacji

Narzędzia do zarządzania

Domeny za DARMO

14 DNI ZA DARMO

hosting ssd

12 ZŁ BRUTTO / MIES.

PRZY PŁATNOŚCI ZA ROK

5 GB SSD 

1024 MB (1 GB)

bez limitu

bez limitu

1 domena .PL

personal hosting ssd

25 ZŁ BRUTTO / MIES.

PRZY PŁATNOŚCI ZA ROK

15 GB SSD

2048 MB (2 GB)

bez limitu

bez limitu

1 domena .PL

business hosting ssd

65 ZŁ. BRUTTO / MIES.

PRZY PŁATNOŚCI ZA ROK

30 GB SSD

4096 MB (4 GB)

bez limitu

bez limitu

1 domena .PL

Wydajność i niezawodność

Najlepszy Hosting SSD pozwala przetwarzać ponad 40000 żądań na sekundę, co gwarantuje natychmiastową obsługę zapytań i bardzo szybki dostęp. Taki hosting stron niesie wiele korzyści, które są najbardziej odczuwalne przy korzystaniu z funkcji serwera oraz pozycjonowaniu strony internetowej.

Generowanie i czas wyświetlenia stron www na Hostingu SSD jest znacznie szybsze oraz pozwala na obsługę większej liczby użytkowników. Tę zaletę doceniają właściciele sklepów internetowych i wszystkie klientocentryczne firmy, dla których szybka i stabilna strona internetowa stanowi znaczną przewagę konkurencyjną.

Cechy

Uzyskaj wszystkie te korzyści z nami

hosting ssd plesk panel

Panel Zarządzania

Oprogramowanie Plesk Panel do zarządzania twoimi usługami, to prosty, szybki oraz intuicyjny Panel do samodzielnego korzystania z możliwości świadczonych usług DoSieci.pl typu Hosting SSD.

Również świetnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Za pomocą telefonu, możesz w pełni zarządzać swoimi usługami w Plesk. System działa w pełni na urządzeniach mobilnych.

Autoinstalator aplikacji

Ponad 260 dostępnych aplikacji do instalacji kilkoma kliknięciami.

NGINX Serwer

NGINX przyspiesza generowanie treści oraz aplikacji, zwiększa bezpieczeństwo, ułatwia dostępność i skalowalność dla najbardziej popularnych stron internetowych w Internecie.

Dlaczego Hosting SSD DoSieci.pl?

Najszybszy Hosting stron na rynku

Idealny dla projektów i skryptów wymagających więcej zasobów niż jest przydzielane na standardowym wirtualnym hostingu.

Testuj 14 dni za darmo!
Hosting SSD

Hosting SSD polecany dla

Idealny hosting dla Ciebie!

Jeśli planujesz zmienić dotychczasowego operatora, jesteśmy gotowi aby przenieść twój hosting na nasz stabilny, szybki Hosting SSD. Wykonamy migracje w profesjonalnym stylu, bez najmniejszej przerwy w dostępie do twoich usług. I co najlepsze nie pobieramy za to dodatkowych opłat! Przekonaj się jak bardzo możesz usprawnić działanie swoich stron www lub skrzynek email w DoSieci.pl.
Urealnia zapotrzebowanie biznesu internetowego dużych firm i prywatnych przedsiębiorstw. Webmasterzy starają się być na bieżąco z nowymi technologiami i wdrażaniem ich w odpowiednim czasie. Wybierając hosting SSD dokonujemy najlepszego wyboru, ponieważ wpływa to na szybkość, bezpieczeństwo i stabilność serwisu. Znając priorytety naszych klientów, stworzyliśmy najlepszą usługę „Hosting SSD”, która pozwala korzystać z naszych zasobów bez ograniczeń w bardzo dobrej cenie.

Hosting SSD z DoSieci.pl – to szybkie dyski SSD, nieograniczona przepustowość, dowolna ilość witryn i domen na jednym koncie, czas dostępności wynosi 99,9%, wygodny i mobilny interfejs Panelu Zarządzania (Plesk Panel). Gwarantujemy codzienne wykonywanie kopii zapasowych, które w pełni zapewnią bezpieczeństwo Twoich danych.

Kupienie hostingu jest teraz jeszcze łatwiejsze! Nie tworzymy wielu taryf, które są trudne do zrozumienia. Oferujemy jedną taryfę „nieograniczoną”. To najlepsze rozwiązanie na rynku, w którym wysoka jakość usług nie przekłada się na wysokie koszty.

Korzystając z najnowszych możliwości wirtualizacji, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niezawodne witryny WWW w zaskakująco niskich cenach. Nie działa to na zasadzie „ tanio-źle”. Nieograniczony wirtualny hosting jest bardziej dostępny niż wynajem serwerów i bezpieczniejszy niż stosowanie tradycyjnego hostingu.

Nieprzyjemne jest, gdy natkniesz się na ograniczenia w swoim hostingu. Na przykład, wymagane biblioteki nie są obsługiwane lub niemożliwe jest stworzenie dużej ilości adresów e-mail. Takie problemy muszą być rozwiązywane poprzez wykonanie dużej liczby procesów przez wykwalifikowanych administratorów, co jest bardzo czasochłonne – przez co przestają być „tani”.

Korzystając z najnowszej możliwości wirtualizacji, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niezawodne witryny WWW w zaskakująco niskich cenach. I nie działa to na zasadzie „tanio-źle”. Nieograniczony wirtualny hosting jest bardziej dostępny niż wynajem serwerów i bezpieczniejsze niż stosowanie tradycyjnego hostingu.

Włożyliśmy mnóstwo wysiłku, by wykorzystać maksymalnie wydajnie nasz hosting SSD. Twoje projekty online będą rozwijać się stabilnie i płynnie. Nawet najbardziej śmiałe pomysły zostaną zrealizowane. Staniemy na wysokości zadania. OFERUJEMY NAJLEPSZY SPOSÓB, ABYŚ OSIĄGNĄŁ WSZYSTKIE SWOJE CELE. „SZYBKI HOSTING STRON” OD FIRMY DOSIECI.PL – TWÓJ SUKCES W BIZNESIE JEST NIEUNIKNIONY!
Nie możemy mówić o rzetelności, bez podejmowania żadnych działań w celu zapobieganiu sytuacjom kryzysowym. Operator Hostingu musi dostarczać: Tworzenie kopii zapasowych. Zapewniamy codzienne kopie zapasowe, nie tylko plikom, ale także bazy danych w trybie automatycznym wraz kontami email. Dostęp do którejkolwiek z kopii zapasowych utworzonych automatycznie przez serwer zawsze jest jest możliwy z poziomu twojego Panelu Zarządzania – menadżer kopii zapasowej. W ten sposób można przywrócić nie tylko działanie serwisu, ale również dowolny plik, który został niedawno usunięty.
Istniał stereotyp, że usługi hostingowe były tworzone przez prywatnych webmasterów, którzy byli dobrze zorientowani w zawiłościach technicznych tylko dla dużych firm. Nieograniczone usługi hostingu SSD, które oferujemy, sprawiają, że przestajemy myśleć o ograniczeniach technicznych, a realizacja nawet najbardziej śmiałych pomysłów biznesowych jest o wiele łatwiejsza. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Potrzebujesz więcej miejsca? Z „nieograniczonym” hostingiem, można uzyskać wszystkie niezbędne zasoby, które są łatwo skalowane wraz z rozwojem projektu.
Miejsce dla domen i sub-domen są nieograniczone. Ilość nowych adresów e-mail jest nieograniczona. Baza danych jest nieograniczona pod względem wielkości. Można rejestrować domeny w strefach PL, .com, .net, .org, .biz i wiele innych oraz wykorzystywać według uznania. Liczba wysyłanych i odbieranych informacji jest nieograniczona, dlatego nie musisz martwić się o wykorzystany transfer danych. Oferujemy wszystkie warunki wykonywania skryptów oraz aplikacji CMS: PHP, Perl, CGI, SSL, Zend i wiele więcej. W twoim panelu klienta znajduje się ponad 260 skryptów gotowych do instalacji. Jeżeli nie znajdziesz skryptu gotowego na liście, zawsze możesz zainstalować go samodzielnie. Oczywiście, również możesz liczyć na nasz zespół obsługi klienta.