Jak usunąć konto Instagram?


Dotarłeś do artykułu jak usunąć konto Instagram. Niezależnie od tego po co to robisz oraz czy jesteś tego świadomy, dobrze przemyśl swoją decyzję, bo nie będzie odwrotu. Usunięcie konta na Instagramie oznacza, że ​​Twój profil, zdjęcia, filmy, polubienia, komentarze i wszyscy obserwujący będą również trwale usunięci. Chcesz tego?

Instagram zasadniczo pozwala bez problemu usunąć konto, chociaż nie znajdziesz tej opcji w ustawieniach profilu a na osobnej, dedykowanej stronie internetowej. Najszybciej wyszukasz ją w centrum pomocy Instagram lub po prostu skorzystaj z mojego poradnika gdzie umieściłem właściwy link do tego jak usunąć konto na instagramie.

  • Pamiętaj, że usunięcie konta powoduje trwałe jego skasowanie bez możliwości odzyskania go, ani też odzyskania/zwolnienia wcześniej używanej nazwy użytkownika. Dobrze się zastanów po co chcesz skasować konto i czy w ogóle to jest właśnie rozwiązaniem Twojego problemu z Instagramem.

Jeśli masz wątpliwość dot. usunięcia konta Instagram to podpowiem Ci, że masz też możliwość dezaktywowania konta na jakiś czas. Po prostu wyłączasz je, nie działa, nie logujesz się, nikt Cię nie widzi, nic się nie dzieje. Potem znów uruchamiasz konto Instagram i wszystko wraca do normy, do tego co było wcześniej.

Jeśli chcesz usunąć konto Instagram, zostań ze mną i czytaj dalej ten artykuł. Jeśli chcesz dezaktywować konto Instagram, przejdź do osobnego wpisu.

Jak usunąć konto na Instagramie?

Usuwanie konta instagram wymaga skorzystania z dedykowanej witryny:

  1. Zaloguj się do swojego konta Instagram tak jak robiłeś to do tej pory.
  2. Uruchom link do dezaktywacji konta:
    https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/
  3. Usuń konto wprowadzając aktualne hasło dostępu.
  4. Kliknij Usuń trwale moje konto Instagram.
  5. To wszystko. Konto Instagram zostało skasowane.

Jeśli sądzisz że postąpiłeś dobrze, to dobrze. Odwiedź mnie szukając informacji o innych usługach i ich ustawieniach. Jeśli żałujesz usunięcia Instagram to wiedz, że za późno: nie można przywrócić konta. Nie możesz też założyć drugi raz konto z tą samą nazwą. Usuwanie konta Instagram nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ale może być dużym krokiem w leczeniu uzależnienie od serwisów społecznościowych.

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.