Jak wylogować się z wszystkich urządzeń na Instagramie?


Instagram to jedna z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, na której możesz przesyłać zdjęcia, filmy, sprawdzać znajomych, dzielić się historiami, obserwować gwiazdy, marki, brać udział w konkursach i sprzedawać (o ile masz coś do pokazania i dobre linki kierujące do produktów).

http://karczma.edu.pl/2019/jak-dodac-zdjecie-na-instagram-z-komputera/

Może zdarzyć się, że w pośpiechu zapomnisz wylogować się ze swojego konta Instagram – kliknąłeś wyloguj z Instagrama? Nie ukrywajmy, może to być wykorzystane przeciwko Tobie np. do próby wyłudzenia danych lub oszukania Twoich znajomych, a nawet usunięcia ważnych dla Ciebie treści.

Jeśli masz aktywne konto Instagram, możesz wylogować się z niego na wielu urządzeniach jednocześnie lub na wybranych urządzeniach.

Edycja profilu konta instagram

Najłatwiejszą techniką zablokowania konta Instagram  czy też wylogowania się z niego natychmiast jest zmiana hasła do konta Instagram. Hasło Instagram powinno być znane tylko Tobie. Jeśli załóżmy ktoś aktualnie korzysta z Twojego konta Instagram, nie ma prawa (jeśli mu nie podałeś) znać Twojego hasła dostępu.  Jeśli je zmienisz, przy najbliższej okazji zostanie on wylogowany i utraci dostęp do konta Instagram. Ponowne logowanie wymusi konieczność podania hasła dostępu, którego ktoś nie znał i nadal nie zna, ale tym razem jest poza Twoim kontem Instragram.

Zmianę hasła do konta wykonasz z poziomu aplikacji na telefonie jak i w oknie przeglądarki internetowej. Na swoim profilu kliknij ikonę Ustawień (koło zębate/słoneczko) lub Edytuj profil, a następnie Zmień hasło.

Jak zmienić hasło do konta Instagram

Instagram oferuje jeszcze jedną ciekawą opcję jaką jest Aktywność logowania. W tym miejscu możesz śledzić gdzie aktualnie Twoje konto jest uruchomione/zalogowane lub gdzie ostatnio nastąpiło logowanie do konta Instagram. Każda z lokalizacji, która pojawi się na liście, posiada opcję Wyloguj się z konta. W ten sposób nawet jeśli nie znasz lokalizacji lub urządzenia, możesz wymusić wylogowanie z Twojego konta na tym urządzeniu. Ponowne uruchomienie aplikacji wymusi podanie hasła dostępu, którego o ile nie podałeś nikomu, nikt nie będzie znał.

Aktywność logowania konta Instagram

Niezależnie od tego po co chcesz zmienić hasło Instagram, pamiętaj o regularnej zmianie haseł do różnego rodzaju kont, np. zmień hasło do Facebooka oraz zmień hasło do Gmail. Dbaj o to aby hasła były silne i skomplikowane, a jeśli masz problem z pamiętaniem ich, użyj menadżera haseł.

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.