Jak wylogować się z konta Instagram?


Instagram cieszy się ogromną popularnością podobnie jak inne serwisy tego typu, np. bardzo popularny TikTok. Warto zadbać o bezpieczeństwo swojego konta, zwłaszcza, gdy śledzi Cię dużo osób i niekoniecznie chciałbyś aby ktoś przez „przypadek” wrzucił zdjęcie za Ciebie.

Jeśli używasz Instagram na telefonie, pamiętaj o używaniu dodatkowych zabezpieczeń, np. zabezpieczeń biometrycznych, pinów, itp.. Czasami warto też pamiętać po prostu o tym aby wylogować się z Instagrama. Dotyczy to tak samo urządzeń mobilnych jak i korzystania z Instagram w przeglądarce internetowej.

Dzięki temu każdy, kto odbierze telefon lub przeskoczy na używany komputer, nie będzie miał dostępu do Twojego konta. To bardzo bezpieczne, a bezpieczeństwo jest modne.

Musisz jednak pamiętać o bardzo ważnej rzeczy. Jeśli korzystasz z Instagram na wielu urządzeniach, na każdym z nich musisz wylogować się osobno.

Jeśli chcesz wylogować się ze wszystkich urządzeń jednocześnie, skorzystaj z powyższego poradnika. W codziennym użytkowaniu konta powinna wystarczyć Ci jednak tylko poniższa instrukcja.

Jak wylogować się z konta Instagram w przeglądarce?

Jeśli jesteś już zalogowany postępuj zgodnie z instrukcją:

  1. Po prawej stronie kliknij ikonę profilu.
  2. Kliknij przycisk Opcje (słoneczko) znajdujący się po prawej stronie od nazwy użytkownika.
  3. Wybierz opcję Wyloguj.

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.