Instagram bez logowania – jak przeglądać Instagram anonimowo

  • Home
  • eksport
  • Instagram bez logowania – jak przeglądać Instagram anonimowo

Ten artykuł wyjaśnia w jaki sposób oglądać czyjeś historie w serwisie Instagram bez logowania lub bez posiadania własnego konta. Anonimowe przeglądanie Instagram jest możliwe ale wymaga skorzystania z zewnętrznych serwisów Internetowych. Może okazać się że będzie konieczne utworzenie konta dodatkowego. Z tego artykułu dowiesz się jak obejrzeć zdjęcia na instagram bez logowania.

Pamiętaj, że czym innym jest przeglądanie konta Instagram anonimowo a czym innym dostęp do prywatnego konta i przeglądanie treści, które nie są widoczne publicznie na Instagram.

Oto kilka metod, za pomocą których możesz przeglądać konta na Instagramie bez śledzenia w rzeczywistości. Te metody pozwalają też wyświetlić czyjś profil bez obserwowania go. Zobacz prywatne konto na Instagramie.

Po prostu zapytaj

Zanim zaczniesz kombinować, zastanów się w jakim celu chcesz przeglądać czyjś profil anonimowo. Instagram jak wiele serwisów społecznościowych zostawia liczne ślady historii przeglądania, ale może czasami łatwiej jest po prostu wysłać zapytanie do użytkownika, a gdy zaakceptuje Twoją prośbę, możesz łatwo wyświetlić jego profil na Instagramie. To najlepszy i możliwy sposób na przeglądanie dowolnego prywatnego konta na Instagramie.

Ten sposób nie jest anonimowy, ale zapewnia dostęp do treści prywatnych i publicznych o ile obserwowana osoba zaakceptuje warunki.

Pierwsza metoda jest prosta i łatwa, prawda? Zalecam  skorzystanie z niej. Jeśli jednak nadal nie chcesz kogoś obserwować, ale chcesz zajrzeć na jego profil, podążaj przez kolejne metody wskazane w tym artykule.

DoSieci.pl to ponad 12 lat doświadczenia w branży IT. Oferujemy szybki i niezawodne usługi hostingowe.

Utwórz dodatkowe konto Instagram

Najprostszym sposobem na przeglądanie Instagram anonimowo jest utworzenie fake konta. A więc tym razem Pamiętaj, że posiadanie konta Instagram nie zobowiązuje Cię do korzystania z niego, udostępniania treści i komentowania zdjęć. Nie musisz także występować pod żadnym imieniem i nazwiskiem, gdyż Instagram wymaga jedynie nazwy użytkownika, a tą może być dowolna nazwa.

Ten sposób jest anonimowy i zapewnia dostęp do treści prywatnych i publicznych o ile obserwowana osoba zaakceptuje warunki.

Śledzenie kont Instagram może mieć być uargumentowane na wiele sposobów. Możliwość powiedzenia, kto aktualnie ogląda historie, może mieć duży wpływ na to, jak osoba wpływowa dostosowuje treść do swoich odbiorców. Dlatego wiele firm chce anonimowo śledzić profile.

Jeśli mimo to chcesz zachować pełną anonimować podczas przeglądania Instagram, skorzystaj z poniższej instrukcji

Jak przeglądać Instagram bez logowania?

Instagram nie posiada sam w sobie możliwości anonimowego przeglądania treści, oznacza to że albo powinieneś skorzystać z nowego konta Instagram albo z dedykowanych do tego celu narzędzi.

Jeśli chcesz przeglądać Instagram anonimowo bez tworzenia konta, nie jest to problemem. Istnieje wiele darmowych narzędzi które Ci w tym pomogą.

  • Najprościej będzie założyć Ci nowe konto Instagram. Jak to zrobić dowiesz się z osobnego poradnika – kliknij tutaj.
  • Skorzystaj ze strony www.viewerig.com lub www.picuki.com/ – są bezpłatne i nie wymagają logowania, po prostu wpisz nazwę poszukiwanego profilu Instagram,
  • możesz skorzystać z serwisu iqhashtags.com/ który wymaga logowania (utworzenia dedykowanego konta w tym serwisie, nie Instagramie) ale oferuje też znacznie więcej narzędzi, np. do pobierania historii Instagram.

Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do prywatnych treści Instagram, a więc nie tylko przeglądać prywatne konta ale też zrobić to bez tworzenia własnego konta (zakładasz pewnie że i tak ktoś nie udzieli Ci dostępu) tu możesz w sieci Internet trafić na takie narzędzia:

Użyj ich, aby odblokować profil i zobaczyć pełne posty z profili prywatnych, których nie zobaczysz bez logowania i śledzenia użytkownika. Czy ten sposób działa? Niestety bywa on bardzo złudny i większości przypadków nie jest to możliwe. Konto prywatne to konto prywatne. Może zdarzyć się, że pomimo wielu reklam narzędzia pokażą jakiś wynik, opublikowany post lub historię. Może tak się zdarzyć gdy jakieś treści były wcześniej publikowane nie jako prywatne.

Prywatne konta Instagram tylko dla obserwujących i zalogowanych

Jeśli konto na Instagramie jest ustawione jako  prywatne  udostępniane przez Ciebie treści  mogą zobaczyć tylko zatwierdzeni obserwujący. Konta publiczne możesz przeglądać bez większego problemu po prostu odnajdując je na Insta. Nie musisz ich obserwować aby mieć dostęp do publikowanych treści a więc możesz to robić anonimowo. Jak widzisz aby przeglądać Instagram bez logowania czasami trzeba więcej trudu niż zakładając konto.

Dlaczego trzeba kombinować? Korzystanie z Instagram w przeglądarce lub aplikacji zawsze oznacza konieczność logowania się do konta, a więc jego utworzenia. Nie każdy tego potrzebuj, nie każdy ma na to czas. O ile przeglądanie kont Instagram anonimowo nie stanowi problemu, to jednak dostęp do prywatnych kont może nas sprowadzić na ścieżkę ciemnej strony mocy, a w najgorszym przypadku pustego konta bankowego jeśli nadziejemy się na podłe reklamy i oszustwo. Nie jest możliwe przeglądanie anonimowo prywatnych kont Instagram. Przeglądanie instagrama bez konta jest naprawdę proste.

Jak widzisz aby dowiedzieć się jak przeglądać instagram bez logowania wystarczyło odwiedzić nasz serwis. Znajdziesz tu znacznie więcej podobnych poradników, np.:

Bezpłatny 14 dniowy okres próbny!

Zamów usługę hostingu i testuj przez 14 dni od momentu rejestracji.